logo-mini

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Reklamcıyız.
Logolar çizdik, fotoğraflar çektik, ambalajlar, kataloglar tasarladık, metinler yazdık, yeni yeni mecralar keşfettik, medya planlaması yaptık, reklam filmleri hazırladık.
Müşterilerimizle birlikte büyük marka hayalleri kurduk. Ve o hayalleri gerçekleştirmek için birlikte projeler oluşturduk.
Ayaklarımız hep yere bastı ama yerimize çakılmadık. Her yeni fikirle kendimizi yeniledik.
Uçmadık fakat göğe bakmayı da hiç unutmadık.
Teknolojiyi takip ettik. Söz uçar fotoğraf kalır deyip stüdyomuzu kurduk.
Gözümüzü, kulağımızı hep pazara yönlendirdik.
Okuduk, yazdık, çizdik, konuştuk, dinledik…
20 yıl geçti.
Her sektörden onlarca markamız oldu, yüzlerce dostumuz.
Yorulduğumuz oldu. Ama “elinize sağlık arkadaşlar, çok güzel olmuş”u duyduğumuzda tüm yorgunluğumuzu unuttuk.

Reklamcıyız.
Söylenmemiş sözler, yakalanmamış detaylar peşinde üretmeye devam ediyoruz.NE YAPIYORUZ

Arkoda, birlikte çalıştığı kurum ya da kişilerle tam bir uyumu hedefler. Neden bir araya gelindiğini özümser, proje için ortaya koyabileceği katkıyı tanımlar ve belirlenen iş takvimini en iyi şekilde yürütür.

Planlama: Karzançlı satış, doğru pazarlamanın, doğru pazarlama ise akılcıl bir tanıtımın sonucudur. Ürün veya  hizmetlerinizin eksiksiz anlatılması ancak planlı tanıtım faaliyetleri ile sağlanabilir. Doğru bütçe, verimli kanallara yönlendirilmeli ve bu çalışmalar birikerek kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

 

 

Yaratıcı Fikirler: Bir reklam ajansının en önemli fonksiyonu anlattığı ürün ya da hizmeti hızlı, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilmesidir. Vurucu bir slogan, sıradışı bir mecra ya da beklenmedik bir sunum tüketicilerin aklına kazınır ve asla silinmez. Arkoda, sizin için iyi fikirler bulur.

 

 

​Üretim Tedariği: Bir kampanya ne kadar iyi planlanırsa planlansın, bir fikir ne kadar çarpıcı olursa olsun eğer hayata geçirilemiyorsa hiçbir anlam ifade etmez. Arkoda, yıllara dayanan piyasa deneyimiyle, ihtiyacınızı karşılayacak geniş bir tedarikçi listesine sahiptir. Tedarikçiyi tespit eder, sizin için bütçe oluşturur ve işi başından sonuna takip eder.

 

 

Fotoğraf: Görsel iletişimin en güçlü araçlarından biri olan fotoğraf; fikir aşamasından prodüksiyona, çekim aşamasından post-prodüksiyon işlemlerine kadar oldukça yoğun ve titizlik gerektiren bir sürecin sonunda ortaya çıkar. Arkoda kendi bünyesinde faaliyet gösteren fotoğrafçılar ve sahip olduğu ekipman altyapısıyla fotoğrafın birçok alanında önemli deneyimlere sahiptir.

 

-Teknik Ekipman 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-Stüdyo Fiziki Yapısı: Arkoda Stüdyoları, 1500m2’lik alanda 3 platodan oluşmaktadır. Tasarımı Arkoda’ya ait, loft ve victorian mimariye uygun çelik konstrüksiyon   plato,  çoklu ürün çekimlerinde set değişim süresini minimum seviyelere indirgeyerek, hem müşterilerinin daha kısa zamanda iş bitirmesine, hem de pratik yöntemlerle birbirinden  farklı setlerin oluşumuna olanak sağlamaktadır. Bu sayede kısa sürelerde fotoğraflanması gereken ürünler, set tekrarına düşmeden özgün dekorlarla buluşabilmektedir.  500m2’lik alanda bağımsız olarak yer alan 3’ncü plato, konsept çekim yapmak isteyen, farklı stiller oluşturmak isteyen firmalar için özel olarak ayrılmıştır. (Fotoğraflar)

 

 

 

 

Grafik Tasarım: Kendinizi anlatacağınız mecra ister bir web sayfası ya da mobil uygulama olsun, isterse de ürün ya da hizmetlerin anlatıldığı bir katalog, başarılı olmasının ilk şartı kullanışlı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olmasıdır. Arkoda'nın deneyimli grafik tasarımcıları, güncel, kolay anlaşılır, mesajını iletebilen, güçlü ve etkileyici çalışmalar üretmektedir.

 

 

Mimari & Dekorasyon: Platolar içerisindeki hazır sistemlerden daha farklı konseptler oluşturmak isteyen müşterilerimize, talep etmeleri durumunda, çekimi yapılacak konuya dair alternatif mimari çözümleri sunmaktayız.

 

 

Sosyal/Web Çözüm: İnternet hayatımıza girdiğinden beri hızla gelişiyor. Artık işinizi hedef kitlenize anlatmanın en kestirme yolu internet ve dijital medyadır. Ekibimiz web ve mobil uygulamalar konusunda gerek bireysel anlamda gerekse partnerleri aracığıyla en üst düzeyde ‘Dijital İmaj’ çözümlerini üretmektedir.

 

 

İNSAN KAYNAKLARI

Arkoda, büyüyen müşteri portföyünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışma arkadaşları arıyor. Açık olan pozisyonlara başvurabilir ya da genel başvuru yaparak cv@arkoda.com havuzuna özgeçmişinizi bırakabilirsiniz.

Bizimle çalışmak istediğiniz için teşekkürler…